Istnieje wiele różnych sposobów na przewożenie psa w samochodzie, a najlepszy sposób zależy wyłącznie od charakteru i wielkości psa, a także od rodzaju samochodu, który posiadasz.

Istnieje coraz więcej pasów bezpieczeństwa dla psów, które można kupić w sklepach zoologicznych. Są to zasadniczo uprzęże, które pies nosi, ale zamiast mieć miejsce do przymocowania smyczy, zamiast tego mają do nich przymocowaną klamrę, którą można wpiąć tam, gdzie zazwyczaj przebiegają pasy bezpieczeństwa samochodu.

Jeśli masz samochód z zamkniętym bagażnikiem, który nie jest połączony z głównym obszarem kabiny, wtedy pas bezpieczeństwa będzie prawdopodobnie sposobem, aby przejść. There are seat belt harnesses for sale to suit all budgets, but be aware that only the ones at the higher end of the price spectrum are crash tested to the same extent as human seatbelts are. Nie jest to prawdą w przypadku wszystkich rzeczy w życiu, ale w tym przypadku zwykle wynika, że im więcej zapłacisz, tym bezpieczniejsze będą uprzęże w mało prawdopodobnym przypadku wypadku.

Otrzymuj oferty

Pasy bezpieczeństwa mogą również pełnić funkcję uprzęży. Może to być bardzo wygodne, jeśli zabierasz psa do samochodu, aby pójść na spacer. Wystarczy przypiąć smycz do klamry na szelkach i pies będzie od razu gotowy do wyskoczenia z samochodu. Ta cecha sprawia, że proces zakładania smyczy podekscytowanemu psu jest o wiele, wiele łatwiejszy. Pies nie będzie mógł rzucić się do ucieczki, gdy tylko otworzysz drzwi, ponieważ nadal będzie bezpiecznie zamocowany na tylnym siedzeniu.

Jeśli znajdziesz się o bitwę z psem za każdym razem wziąć je na spacer, starając się utrzymać je w samochodzie na tyle długo, aby dołączyć smycz, to może być odpowiedź na twoje modlitwy.

Podczas gdy pasy bezpieczeństwa są świetne dla małych i średnich psów, dla większych psów prawdopodobnie bezpieczniej jest pozwolić im podróżować w bagażniku. Jest to oczywiście możliwe tylko wtedy, gdy posiadasz samochód, w którym bagażnik i główna kabina są połączone. Strażnicy dla psów to najlepszy sposób, aby upewnić się, że Twój pies pozostanie tam, gdzie ma być i nie będzie próbował uciec, aby dołączyć do Ciebie z przodu. Inną zaletą podróżowania z psem w bagażniku jest to, że jest o wiele bardziej schludny. Nie musisz się martwić o zabłocone odciski łap lub duże ilości sierści na tylnych siedzeniach.

Jeśli chodzi o osłony dla psów, istnieją dwa główne rodzaje. Możesz zdecydować się na zainstalowanie stałej osłony dla psa, co zazwyczaj wymaga zabrania samochodu do profesjonalnego montażu. Są to bezpieczne i solidne i są zalecane, jeśli masz duże, silne psy. DIY install-at-home strażników psów są mniej niezawodne. Jeśli masz dobrze wychowanego psa, który jest mały i niezbyt silny to posiadanie strażnika, który działa na systemie teleskopowych słupów nie powinno okazać się problemem. Są one znacznie tańsze od tych stałych, zamontowanych, ale znacznie łatwiej je przewrócić lub przebić.

Skorzystaj z oferty

Istnieje kilka różnych dostępnych opcji i nie ma ostatecznej właściwej odpowiedzi, która jest najlepsza. To do Ciebie należy decyzja, która metoda będzie najbezpieczniejsza dla Twojego psa w samochodzie, ale warto wiedzieć, że istnieją możliwości wyboru i że może istnieć alternatywa, jeśli obecna metoda transportu Twojego futrzanego przyjaciela nie jest idealna.

Czytaj dalej na: http://skupaut2.pl

Warto przeczytać