Uzyskaj cenę za serwis samochodowy Škody

12 czerwca 2019, 09:25 skoda serwis

Gdy Twoja Škoda

ma zostać oddana do warsztatu w celu wykonania przeglądu, możesz wybrać, czy chcesz jechać do autoryzowanego warsztatu Škody, czy znaleźć nieautoryzowany warsztat, w którym uważasz, że cena i jakość odpowiadają sobie.

Pomogliśmy Ci trochę i obliczyliśmy średnią cenę serwisu samochodowego Škody w warsztatach zrzeszonych w Autobutler:

Średnia cena Min - max
£ 129 £ 100 - £ 192 Pobierz ofertę

Ceny opierają się na wszystkich ofertach przesłanych za pośrednictwem autobutler.pl i mogą zawierać błędy lub się różnić. Proszę utworzyć zlecenie, jeśli chcesz otrzymać szczegółową ofertę dla swojego samochodu.

Prosimy pamiętać, że cena przeglądu serwisowego Škody zależy oczywiście od modelu i liczby przejechanych kilometrów.

Wyceń teraz

Należy pamiętać, że wszystkie warsztaty, które są stowarzyszone z naszym portalem warsztatowym Autobutler, są zobowiązane do wykonywania wysokiej jakości przeglądów samochodów

i że warsztaty te zawsze, o ile nie uzgodniono inaczej, będą postępować zgodnie z instrukcjami zawartymi w instrukcji serwisowej.

Jednocześnie należy pamiętać, że zgodnie z prawem UE wszyscy producenci samochodów muszą udostępnić wszystkie dane, plany serwisowe i biuletyny serwisowe na wolnym rynku, a tym samym wolnym warsztatom.

Z tego powodu może się opłacać sporządzenie oferty na przegląd serwisowy i porównanie, czy w nieautoryzowanym warsztacie można go wykonać równie dobrze, ale taniej.

Uzyskaj ofertę na usługę sa - Škoda

Wybór warsztatu

Nie jesteśmy w stanie doradzić Ci wyboru autoryzowanego lub nieautoryzowanego warsztatu Škody. Jest to zazwyczaj kwestia temperamentu.

Zazwyczaj jednak instrukcja serwisowa z wyłącznie autoryzowanymi pieczątkami Škody mówi potencjalnemu nabywcy, że można bezpiecznie polegać na jakości napraw i części zamiennych.

Podobnie może być jednak, jeśli zadbałeś o pieczątki w książce serwisowej z nieautoryzowanego warsztatu, który może nawet specjalizuje się tylko w naprawach ŠKODY lub przynajmniej ma dobre opinie na Autobutlerze.

Pomoc drogowa ŠKODY

Jeśli serwisujesz swój samochód w autoryzowanym warsztacie Škody, w pakiecie otrzymasz "Škoda Road Assistance". Obowiązuje ona w całej Europie. Pomoc drogowa obejmuje zarówno koszt wezwania samochodu serwisowego w przypadku awarii silnika, jak i koszt transportu samochodu do najbliższego warsztatu Škody.

Bezpośrednie połączenie z fabryką

W warsztacie Twój samochód zostanie zaktualizowany o najnowsze oprogramowanie Škody. Komputery samochodu są połączone bezpośrednio z fabryką Škody za pośrednictwem komputera testowego w warsztacie. Między innymi, system zarządzania silnikiem jest stale aktualizowany, dzięki czemu uzyskujesz najlepszą możliwą oszczędność paliwa.

Kiedy nadszedł czas na serwisowanie samochodu Škoda?

W większości modeli Škody komputer samochodowy automatycznie powiadomi Cię, kiedy nadejdzie czas na następny przegląd. W zależności od Twojego stylu jazdy, zostaniesz powiadomiony, gdy przejedziesz od 15 000 do 30 000 km.

Jakie części zamienne są używane?

Autoryzowane warsztaty zawsze używają oryginalnych części zamiennych Škody, a nieautoryzowane warsztaty mogą również używać oryginalnych części zamiennych Škody. Należy jednak pamiętać, aby przede wszystkim stosować części zamienne zatwierdzone przez OEM, których jakość jest taka sama jak oryginalnych.

Porównaj ceny za serwisowanie

Szereg usług jest oferowanych przez autoryzowany warsztat, ale cena jest często wyższa, więc może warto skorzystać z nieautoryzowanego warsztatu.

Jeśli nadal nie jesteś pewien, gdzie wykonać następny przegląd serwisowy, skorzystaj z Autobutlera, aby uzyskać oferty.

Uzyskaj ofertę na usługi serwisowe - Škoda

Kiedy tworzysz zlecenie na Autobutler, otrzymujesz oferty z warsztatów znajdujących się blisko Ciebie, dzięki czemu możesz porównać ceny. Sam zdecyduj, czy przy wyborze warsztatu decydujące znaczenie ma cena, czy też odległość do mechanika lub opinie użytkowników, które pomogą Ci w podjęciu decyzji.

Wszystkie warsztaty mogą wykonać przegląd samochodu z zachowaniem gwarancji - nawet jeśli nie jest to autoryzowany warsztat Škody.

Warto przeczytać