Blokada alkoholowa AutoWatch

AutoWatch nieustannie dąży do poprawy bezpieczeństwa na naszych drogach poprzez wykluczenie kierujących będących pod wpływem alkoholu. Osoby takie są jednymi z największych zagrożeń nie tylko w ruchu drogowym lecz także na terenach zamkniętych takich jak duże przedsiębiorstwa itp. Wszędzie tam, gdzie występuje połączenie czynnika ludzkiego z uprawnieniami do prowadzenia pojazdów mechanicznych jakimi są m.in. samochody osobowe, busy, autobusy i autokary, samochody ciężarowe, ciężki sprzęt budowlany.

Pomimo zakazu prowadzenia pojazdów pod wpływem alkoholu wiele z osób świadomie lub nie łamie ten przepis doprowadzając siebie i pozostałych uczestników ruchu do przykrych konsekwencji prawnych jak i również zdrowotnych.

Statystyki są zatrważające:

W całym 2013 roku zatrzymano ponad 165 000 pijanych kierowców.

Rok 2014 wcale nie był lepszy, do września zatrzymano 105 000 pijanych kierowców.

Ilu pijanych uniknęło w tym czasie kontroli – tego niestety nie wiemy. Wiemy jedno – to zagrożenie nadal istnieje. Nie wiemy kiedy przyjdzie nam spotkać się w niemiłych okolicznościach z osobą, która w ogóle nie powinna usiąść za kierownicą.

Pomagamy chronić Twój biznes

Ty również nie możesz sobie pozwolić na pijanych kierowców w Twoich szeregach. To zagrożenie życia i zdrowia dla pasażerów, pozostałych uczestników ruchu jak i straty finansowe i wizerunkowe dla Twojej firmy. Razem pomożemy Ci dobrać i wdrożyć odpowiednie rozwiązanie. Z nami możesz czuć się bezpieczny.

stoppijanymkier

baner80zl

 

Menu