Witamy w centrum motoryzacyjnym Euromaster Makowski 

Nasz serwis dołączył w 2015 roku do ogólnoeuropejskiej sieci warsztatów Euromaster, która słynie z fachowego doradztwa oraz najwyższej jakości obsługi klienta. Dzięki dołączeniu do sieci nasza kadra serwisowa ma dostęp do nieograniczonej ilości szkoleń, które skutecznie podnoszą kompetencje naszych pracowników, oraz ilość wykonywanych usług. Jesteśmy w czołówce najlepszych serwisów wykonujących naprawy pojazdów samochodowych. Bezpieczeństwo i komfort podróżowania naszych klientów jest dla nas głównym celem, który skutecznie realizujemy.

Euromaster Makowski zobowiązuje się do:

♦ Fachowego rozwiązywania problemów technicznych,

♦ Profesjonalnego podejścia do klienta,

♦ Uczciwego i rzetelnego doradztwa,

♦ Szybkiego i terminowego wykonywania powierzonych nam zleceń.

Wszystko po to, żeby klient czuł, że jest w dobrych rękach. 

W trakcie każdej wizyty klienta możemy przeprowadzić przegląd 11 punktów kontrolnych auta (master check) co umożliwia wczesne zdiagnozowanie ewentualnych usterek mechanicznych.

Nasz serwis świadczy usługi:

Kompleksowy remont silnika, wymiana sprzęgła, wymiana rozrządu, układy wydechowe, układy hamulcowe, układy kierownicze, zawieszenia, geometria kół, konserwacja pojazdów, wulkanizacja, sprzedaż opon, naprawa felg, wymiany serwisowe (oleje, płyny), naprawa instalacji elektrycznych, naprawa oświetlenia,serwis i naprawa klimatyzacji, diagnostyka komputerowa, montaż i serwisowanie instalacji LPG.

Godziny otwarcia

Poniedziałek-Piątek  8.00-18.00

Sobota 8.00-14.00

Badanie satysfakcji klienta w Sieci Euromaster

Badanie satysfakcji klienta w Sieci Euromaster

1 lutego 2016 roku w Sieci Euromaster  rozpoczynamy ankietę NPS – czyli badanie satysfakcji klienta.

Badanie to służy do pomiaru lojalności klientów, którzy odwiedzają nasze serwisy. Sama ankieta nie jest skomplikowana i polega na odpowiedzi na proste pytanie „Czy poleci Pan/i usługi w Euromaster  swoim znajomym?”.

Od lutego zachęcamy Państwa do udziału w badaniu i wyrażeniu swojej opinii, co pozwoli nam na jeszcze lepiej obsługiwać naszych klientów i jeszcze szybciej reagować na Państwa potrzeby.

Każdy klient, który wyrazi swoją opinię otrzyma unikatowy prezent od Euromaster – gąbkę do szyb.

Menu