Witamy w centrum motoryzacyjnym Euromaster Makowski 

Nasz serwis dołączył w 2015 roku do ogólnoeuropejskiej sieci warsztatów Euromaster, która słynie z fachowego doradztwa oraz najwyższej jakości obsługi klienta. Dzięki dołączeniu do sieci nasza kadra serwisowa ma dostęp do nieograniczonej ilości szkoleń, które skutecznie podnoszą kompetencje naszych pracowników, oraz ilość wykonywanych usług. Jesteśmy w czołówce najlepszych serwisów wykonujących naprawy pojazdów samochodowych. Bezpieczeństwo i komfort podróżowania naszych klientów jest dla nas głównym celem, który skutecznie realizujemy.

Euromaster Makowski zobowiązuje się do:

♦ Fachowego rozwiązywania problemów technicznych,

♦ Profesjonalnego podejścia do klienta,

♦ Uczciwego i rzetelnego doradztwa,

♦ Szybkiego i terminowego wykonywania powierzonych nam zleceń.

Wszystko po to, żeby klient czuł, że jest w dobrych rękach. 

W trakcie każdej wizyty klienta możemy przeprowadzić przegląd 11 punktów kontrolnych auta (master check) co umożliwia wczesne zdiagnozowanie ewentualnych usterek mechanicznych.

Nasz serwis świadczy usługi:

Kompleksowy remont silnika, wymiana sprzęgła, wymiana rozrządu, układy wydechowe, układy hamulcowe, układy kierownicze, zawieszenia, geometria kół, konserwacja pojazdów, wulkanizacja, sprzedaż opon, naprawa felg, wymiany serwisowe (oleje, płyny), naprawa instalacji elektrycznych, naprawa oświetlenia,serwis i naprawa klimatyzacji, diagnostyka komputerowa, montaż i serwisowanie instalacji LPG.

Godziny otwarcia

Poniedziałek-Piątek  8.00-18.00

Sobota 8.00-14.00

Zapytanie ofertowe – pracownia regeneracji wtrysków.

Auto Serwis Piotr Makowski zwraca się do Państwa z zapytaniem ofertowym dotyczącym wyposażenia pracowni serwisu wtryskiwaczy do samochodów osobowych i ciężarowych w miejscowości Dobrzyniewo Duże, woj. podlaskie.. Realizowany jest tam projekt pt: „Rozwój usług specjalistycznych w firmie Auto Serwis Piotr Makowski” ogłoszony przez RPO Woj. Podlaskiego na lata 2014 – 2020, w ramach Osi Priorytetowej I. „Wzmocnienie potencjału i konkurencyjności gospodarki regionu”, Działanie 1.5 Wspieranie przedsiębiorczości i zatrudnienia w gminach, których rozwój ukierunkowany jest siecią Natura 2000″.
 .
Wymagane dokumenty w formacie pdf znajdują się poniżej. Wypełnioną dokumentacje proszę kierować na adres e-mail: piotr.makowski@euromaster.pl
Menu